facebook youtube rss soundcloud

 
 
 

Autobusem na výlet - Kamenice nad Lipou

 
 
KRAJ VYSOČINA - 04.09.2020
 

Dnes jsme se na výlet nevydali ani tak autobusem, jako spíše parním vláčkem. Náš cíl se nachází na pomezí Jihočeského kraje a Vysočiny. Vyrazili jsme do malebného historického městečka Kamenice nad Lipou... 

 

Další zprávy z regionu

 
19.12.2023

VSETÍN: VHK ROBE Vsetín udolal Duklu i potřetí v sezoně, Žukov přispěl čistým štítem

 
KRAJ VYSOČINA - 14.12.2023

Legenda vzpomíná na létání s Flying Bulls: Nahoře jsem byla velitel já, tam demokracie nefungovala...

Několikrát jí šlo o život a legendou se stala v důchodovém věku. I dnes, v 74 letech, létá a má stále letecké cíle. V dalším díle cyklu O letadlech a ...
 
KRAJ VYSOČINA - 23.11.2023

Martin Jan Stránský: Vlastní rukou letos zahynulo víc lidí, než ve všech válkách. Nejsme štastní...

Další díl cyklu Žijí mezi námi je věnován lékaři, politikovi a vinaři Martinu Janu Stránskému.
 
KRAJ VYSOČINA - 06.11.2023

Pilot z Křižanova začínal po vážné nemoci v 70 letech a o konci letecké kariéry nepřemýšlí

Příběh pilota Ladislava Studeného z Vysočiny by mohl být motivací pro mnohé seniory. Zatímco okolí jej považovalo za blázna, on tvrdí: V hlavě to mám srovnané.... 
 
30.10.2023

VSETÍN: VHK ve druhé třetině otočil duel s Jihlavou a ponechal si doma tři body

 
KRAJ VYSOČINA - 14.08.2023

Akrobacie je královna leteckého sportu, pilota naučí sebekázni a posune ho o pár vteřin před letadlo...

Jak se žije někdejším akrobatickým pilotům? O tom si dnes povídáme S Honzou Adamcem z aeroklubu Chotěboř, někdejším vicemistrem Evropy v akrobacii družstev a majitelem nádherného Piperu PA-18-150. 
 
KRAJ VYSOČINA - 06.06.2023

Vybudovat dnes letiště je skoro nereálné, krásná plocha pod hradem Lipnice nad Sázavou je výjimkou

Letiště v Kejžlicích je jednou z relativně nových ploch pro sportovní létající zařízení a navíc je jednosměrné. Jak těžké je v dnešní době zprovoznit letiště? Nejen o tom si povídáme ...
 
14.03.2023

VSETÍN: Valaši skolili Duklu i potřetí a slaví postup do semifinále!

 
10.03.2023

VSETÍN: Play-off začalo, první čtvrtfinálový bod bere Vsetín

 
10.03.2023

VSETÍN: Drama až do konce, Vsetín s výborným Žukovem porazil Duklu i napodruhé

 
následující
 

Pořady

 

TV Program

PO

ÚT

ST

ČT

SO

NE

00:00
Minuty z Regionů
 
01:00
A11 Zprávy: Pátek 14.7. 2023
 
01:30
Rozhovor: Chandrika Tandon
 
02:00
Světlá hodinka s Jaroslavem: Ondřej Klouček
 
02:55
ŽÍT LEHCE: Lesomilovi
 
03:40
Příběhy hradů a zámků: hrad Šternberk
 
04:00
Minuty z Regionů
 
05:00
Zprávy z Regionů
 
06:00
A11 Zprávy: Čtvrtek 13.7. 2023
 
06:30
Rozhovor: Marek Seidl
 
07:00
Minuty z Regionů
 

 
 

PR reportáž

 

Vyhledávání

 

Reklama

 

Vyberte si region

 

Vyberte si oblast

 

Tiskové zprávy z obcí, měst a krajů

PRAHA

22.02.2024

Zřízení nové zubní pohotovosti v Nemocnici Na Františku se osvědčilo

Od října minulého roku, kdy byla z iniciativy hlavního města Prahy otevřena nová zubní pohotovost v Nemocnici Na Františku, bylo v této ordinaci ošetřeno celkem 1 750 pacientů, z toho 1 600 dospělých a 150 dětí. Městská poliklinika Spálená pak zaznamenala za loňský rok úctyhodných 21 351 ošetřených pacientů. Z nich bylo 1 718 dětí do 15 let a 274 dospívajících ve věku 15 až 18 let.

 

ÚSTECKÝ KRAJ

22.02.2024

Informace pro veřejnost o nebezpečí závažných havárií

 

JIHOČESKÝ KRAJ

22.02.2024

Živé vysílání zasedání Zastupitelstva Jihočeského kraje

Živé vysílání zasedání Zastupitelstva Jihočeského kraje ext-hocke Čt, 22.02.2024 - 09:12

 

KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ

19.02.2024

Studenti gastronomických oborů získají ve Smiřicích nové učebny, kraj zahájil modernizaci areálu

Královéhradecký kraj v únoru zahájil rozsáhlou modernizaci školních budov včetně nové přístavby ve Smiřicích, odloučeném pracovišti hradecké střední školy služeb, obchodu a gastronomie. Celková investice vyjde zhruba na 25 milionů korun včetně DPH a zajistí rozšíření a zkvalitnění výuky pro žáky gastronomických oborů.

 

OLOMOUCKÝ KRAJ

21.02.2024

Protesty zemědělců zkomplikují dopravu v Olomouckém kraji

Konkrétně ve čtvrtek 22. února mezi 10. - 12. hodinou.

 

ZLÍNSKÝ KRAJ

 
 
Portál je registrován u RRTV.
Tel. 777 644 118 |  e-mail: info@regionalnitelevize.cz
© 2010 - 2021 Regionální televize
  RSS   Jakékoliv užití obsahu je možné pouze s písemným svolením Regionální televize CZ s.r.o.

Vaše soukromí je pro nás důležité

Vážení zákazníci, vážíme si soukromí každého z vás. Stisknutím tlačítka „Přijmout vše" souhlasíte s tím, abychom vám poskytovali smysluplné a užitečné služby na základě vašich údajů o sledování. Souhlas udělujete pro Regionální televize CZ s.r.o. a můžete ho kdykoliv změnit v části "Předvolby". Více o souborech cookies zde.

cookies

Cookie - Nastavení

Zde máte možnost přizpůsobit soubory cookie podle kategorií, v souladu s vlastními preferencemi.

Technické cookies

Technické cookies jsou nezbytné ke správnému fungování webu a všech jeho funkcí, které nabízí, např. působení filtrů, ukládání nastavení soukromí, apod. Zajišťují základní provoz webu, proto musí být zapnuty trvale.

Analytické cookies


Analytické cookies nám umožňují měření výkonu našeho webu a našich reklamních kampaní. Jejich pomocí určujeme počet návštěv a zdroje návštěv našich internetových stránek. Data získaná pomocí těchto cookies zpracováváme souhrnně, bez použití identifikátorů, které ukazují na konkrétní uživatelé našeho webu. Pokud vypnete používání analytických cookies ve vztahu k Vaší návštěvě, ztrácíme možnost analýzy výkonu a optimalizace našich opatření.

Reklamní cookies


Reklamní cookies používáme proto, abychom Vám mohli zobrazit vhodné obsahy nebo reklamy jak na našich stránkách, tak na stránkách třetích subjektů. Díky tomu můžeme vytvářet profily založené na Vašich zájmech, tak zvané pseudonymizované profily. Na základě těchto informací není zpravidla možná bezprostřední identifikace Vaší osoby, protože jsou používány pouze pseudonymizované údaje. Pokud nevyjádříte souhlas, nebudete příjemcem obsahů a reklam přizpůsobených Vašim zájmům.
Regionální televize CZ s.r.o. potřebuje Váš souhlas s použitím souborů cookies, abychom Vám mohli zobrazovat informace v souladu s Vašimi zájmy.