facebook youtube rss soundcloud

 
 
 

Autobusem na výlet - Pavlov - Nové Mlýny - Zaječí - Přítluky - Rakvice

 
 
JIHOMORAVSKÝ KRAJ - 19.07.2020
 

Autobusem na výlet jsme se tentokrát vydali do kraje vinic a vína. Do CHKO Pálava do obce Pavlov. Obdivovali jsme zříceninu hradu Děvičky a pak se vydali kolem Novomlýnské nádrže, přes Zaječí na rozhlednu Maják na Přítlucké Hoře a odtud jsme se vydali na vinice a do vinařství pana Michlovského. 

 

Další zprávy z regionu

 
JIHOMORAVSKÝ KRAJ - 04.11.2023

Na výlet do štoly za poučením i zábavou....

Dnes se v pořadu Na výlet vydáváme do Oslavan... 
 
JIHOMORAVSKÝ KRAJ - 12.11.2021

Na výlet... do Velkých Pavlovic

V dalším díle našeho oblíbeného televizního cyklu výletů jsme se vydali do srdce Velkopavlovické vinařské podoblasti - Velkých Pavlovic. Tentokrát jsme ovšem nejeli ani autobusem, ani parní vláčkem, nýbrž jsme ...
 

Pořady

 

TV Program

PO

ÚT

ST

ČT

SO

NE

00:00
Minuty z Regionů
 
01:00
A11 Zprávy: Pondělí 10.7. 2023
 
01:30
Rozhovor: Milan Černocký
 
02:15
O letadlech a létání: Antonín Vícha
 
03:00
S ženskou za kniplem: Znojmo a nejkrásnější zámky Podyjí
 
03:30
Rozhovor: Martin Podávka
 
04:00
Minuty z Regionů
 
05:00
Zprávy z Regionů
 
06:00
Gladiator Challenge: THE BRIDGE 2023
 
06:15
Příroda kolem nás: cesta do Beloveze
 
06:35
SvětOběžník (1): Petr Jan Juračka - Indonesie
 

 
 

PR reportáž

 

Vyhledávání

 

Reklama

 

Vyberte si region

 

Vyberte si oblast

 

Tiskové zprávy z obcí, měst a krajů

PRAHA

08.12.2023

Hlavní město odmítá nepravdivá tvrzení o budoucnosti tenisových kurtů na Štvanici

V reakci na tvrzení generálního manažera I. ČLTK Vladislava Šavrdy uvádí hlavní město na pravou míru informace o revitalizaci Štvanice. Žádné masivní rušení kurtů nebo likvidaci tenisového klubu I. ČLTK Praha, jak se objevilo v několika článcích (například na idnes.cz, isport.cz nebo sport.cz), hlavní město neplánuje.

 

ÚSTECKÝ KRAJ

08.12.2023

Krajská zdravotní zahájila druhou etapu dostavby děčínské nemocnice u základního kamene Pavilonu matka a dítě

Poklepem na základní kámen nového Pavilonu matka a dítě zahájila 8. prosince 2023 Krajská zdravotní (KZ) druhou etapu dostavby areálu Nemocnice Děčín. Symbolický slavnostní akt se uskutečnil mezi pavilonem interních oborů a právě dostavovaným novým pavilonem pro Emergency, operační sály, centrální sterilizaci a jednotky intenzivní péče. Zúčastnili se ho za KZ předseda představenstva Ondřej Štěrba, generální ředitel Petr Malý a ředitel Nemocnice Děčín Michal Hanauer. Ústecký kraj reprezentovali hejtman Jan Schiller a radní pro oblast zdravotnictví Radim Laibl. Přítomni byli i primátor statutárního města Děčín Jiří Anděl a zástupci zhotovitele – společností VW Wachal a Metrostav DIZ.

 

JIHOČESKÝ KRAJ

23.11.2023

Zubní pohotovost se od 1. ledna 2024 stěhuje z prostor českobudějovické nemocnice

Zubní pohotovost se od 1. ledna 2024 stěhuje z prostor českobudějovické nemocnice ext-hocke Čt, 23.11.2023 - 15:21

 

KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ

05.12.2023

Filmová komedie, která se točila v Hradci Králové, míří do kin

Kryštof Hádek, Taťjana Medvecká nebo Kristína Svarinská se představí v nové filmové komedii, která se na podzim loňského roku točila hned na několika místech v Hradci Králové. Diváci mohou ve filmu poznat například hvězdárnu a planetárium, obří akvárium, hradeckou náplavku nebo studijní a vědeckou knihovnu. Film pod režisérskou taktovkou Tomáše Dianišky vstupuje do kin v polovině prosince. Jeho premiéra pro tvůrce a zástupce natáčecích lokalit se uskuteční už 5. prosince v Hradci Králové. Komedii osobně představí její protagonisté: režisér Tomáš Dianiška a herci Kryštof Hádek, Gabriela Mikulková a Jakub Albrecht.

 

OLOMOUCKÝ KRAJ

08.12.2023

Kraj potěší milovníky lyží i saunování. Začíná slibná zimní sezóna

 

ZLÍNSKÝ KRAJ

 
 
Portál je registrován u RRTV.
Tel. 777 644 118 |  e-mail: info@regionalnitelevize.cz
© 2010 - 2021 Regionální televize
  RSS   Jakékoliv užití obsahu je možné pouze s písemným svolením Regionální televize CZ s.r.o.

Vaše soukromí je pro nás důležité

Vážení zákazníci, vážíme si soukromí každého z vás. Stisknutím tlačítka „Přijmout vše" souhlasíte s tím, abychom vám poskytovali smysluplné a užitečné služby na základě vašich údajů o sledování. Souhlas udělujete pro Regionální televize CZ s.r.o. a můžete ho kdykoliv změnit v části "Předvolby". Více o souborech cookies zde.

cookies

Cookie - Nastavení

Zde máte možnost přizpůsobit soubory cookie podle kategorií, v souladu s vlastními preferencemi.

Technické cookies

Technické cookies jsou nezbytné ke správnému fungování webu a všech jeho funkcí, které nabízí, např. působení filtrů, ukládání nastavení soukromí, apod. Zajišťují základní provoz webu, proto musí být zapnuty trvale.

Analytické cookies


Analytické cookies nám umožňují měření výkonu našeho webu a našich reklamních kampaní. Jejich pomocí určujeme počet návštěv a zdroje návštěv našich internetových stránek. Data získaná pomocí těchto cookies zpracováváme souhrnně, bez použití identifikátorů, které ukazují na konkrétní uživatelé našeho webu. Pokud vypnete používání analytických cookies ve vztahu k Vaší návštěvě, ztrácíme možnost analýzy výkonu a optimalizace našich opatření.

Reklamní cookies


Reklamní cookies používáme proto, abychom Vám mohli zobrazit vhodné obsahy nebo reklamy jak na našich stránkách, tak na stránkách třetích subjektů. Díky tomu můžeme vytvářet profily založené na Vašich zájmech, tak zvané pseudonymizované profily. Na základě těchto informací není zpravidla možná bezprostřední identifikace Vaší osoby, protože jsou používány pouze pseudonymizované údaje. Pokud nevyjádříte souhlas, nebudete příjemcem obsahů a reklam přizpůsobených Vašim zájmům.
Regionální televize CZ s.r.o. potřebuje Váš souhlas s použitím souborů cookies, abychom Vám mohli zobrazovat informace v souladu s Vašimi zájmy.