https://www.traditionrolex.com/43
Video | REGIONÁLNÍ TELEVIZE
https://www.traditionrolex.com/43

facebook youtube rss soundcloud

 
 
 

Autobusem na výlet tak trochu na Hanou a tak trochu do Oderských vrchů - do Velkého Újezdu...

 
 
OLOMOUCKÝ KRAJ - 05.10.2023
 
 

Další zprávy z regionu

 
09.02.2024

Rozhovor Britských listů 645. Proč je česká vláda tak neschopná?

Jan Čulík hovoří s Borisem Cvekem o dnešní české politice.
 
04.02.2024

VSETÍN: Valaši jasně přehráli přerovské Zubry

 
01.12.2023

VSETÍN: Prostějov padl se Vsetínem 1:6

 
OLOMOUCKÝ KRAJ - 27.11.2023

Vysokoškolák z Přerova vzpomíná na školní léta: Kandráč, o co se snažíš? Stejně skončíš u lopaty...

Ivan Kandráč z Přerova je vysokoškolsky vzdělaný Rom, který dnes pomáhá romským dětem, aby šly v jeho šlépějích, vzdělávaly se a věnovaly se hudbě. Jemu je dnes věnován pořad z ...
 
08.07.2023

Rozhovor Britských listů 603. Kapitalismus musí být regulován, aby vedl k všeobecné prosperitě

Je ekonomická politika současné české vládní koalice pro demokracii stabilizační anebo destabilizační? A čím to je, že se postkomunistickým zemím pořád nedaří vytvořit civilizovanou demokracii? O těchto tématech hovoří Jan ...
 
09.06.2023

VSETÍN: FC Vsetín opět deklasoval soupeře.Tentokrát porazil Olomouc 5:0

 
OLOMOUCKÝ KRAJ - PŘEROV - 24.05.2023

PŘEROV: Dance Evolution 2023

V Přerově se rozhýbali tanečníci na soutěži Dance Evolution. Myšlenka na toto klání vznikla již před 18 lety. Každý rok organizátoři vymýšlejí čím soutěž zpestřit. Kategorií bylo opravdu mnoho,  rozděleny ...
 
OLOMOUCKÝ KRAJ - 09.05.2023

Proletěli jsme se v akrobatickém speciálu Z-526: K akrobacii patří skromnost, pokora a respekt...

Dnes jsme si v rámci natáčení pořadu O letadlech a létání zalítali v Z-526 akrobacii. S pilotem a mezinárodním akrobatickým rozhodčím Richardem Ponížilem. 
 
OLOMOUCKÝ KRAJ - 10.04.2023

Rozhovor Britských listů 588. O lidových blábolech ve společnosti

Nad reakcemi veřejnosti. Často jsou velmi podivné a redaktor Britských listů Boris Cvek se je často, trpělivě a racionálně, snaží uvádět na pravou míru. Jaké má s tím zkušenosti? O ...
 
OLOMOUCKÝ KRAJ - 27.03.2023

Rozhovor Britských listů 584. Otrava řeky Bečvy: Problém, který se nevyšetřoval

Symbolickým signálem rozkladu české státní správy i českého soudnictví je nedávný připad otravy řeky Bečvy, při níž zahynuly tuny ryb. Úřady vyloučily vinu Babišovy firmy Deza a arbitrárně ji uvalily ...
 
následující
 

Pořady

 

TV Program

PO

ÚT

ST

ČT

SO

NE

00:00
Minuty z Regionů
 
01:00
Talkshow Tomáše Magnuska: L. Švormová, A. Dobešová, V. Vydra, P. Řehořková
 
02:00
ŽÍT LEHCE: Lesomilovi
 
02:45
Na Palici: Martina Hrbková, Václav Dolejší
 
03:15
Pozor vlak (6)
 
04:00
Minuty z Regionů
 
05:00
Zprávy z Regionů
 
06:00
A11 Zprávy: Pátek 14.7. 2023
 
06:30
Rozhovor: Chandrika Tandon
 
07:00
Minuty z Regionů
 
08:00
Zprávy z Regionů
 

 
 

PR reportáž

 

Vyhledávání

 

Reklama

 

Vyberte si region

 

Vyberte si oblast

 

Tiskové zprávy z obcí, měst a krajů

PRAHA

ÚSTECKÝ KRAJ

24.05.2024

Zasedla Bezpečnostní rada kraje

Bezpečnostní rada kraje se na svém jednání zabývala novými protipožárními bezpečnostními předpisy, které významným způsobem ovlivňují fungování zařízení poskytujících sociální služby zejména pobytového typu.

 

JIHOČESKÝ KRAJ

24.05.2024

Centrum míčových sportů u českobudějovického výstaviště už zná termín dokončení

Centrum míčových sportů u českobudějovického výstaviště už zná termín dokončení ext-hocke Pá, 24.05.2024 - 14:04

 

KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ

16.05.2024

Sokolové zvou na župní slet do Dvora Králové nad Labem

Veřejná sletová vystoupení v Královéhradeckém kraji zahájí sokolové už 18. května 2024 od 14 hodin sletem župy Podkrkonošské-Jiráskovy ve Dvoře Králové nad Labem.

 

OLOMOUCKÝ KRAJ

24.05.2024

Na paliativní péči kraj nezapomíná. Nejvíce podporuje domácí péči

Hejtmanství klade vedle lůžkové péče důraz hlavně na domácí péči.

 

ZLÍNSKÝ KRAJ

 
 
Portál je registrován u RRTV.
Tel. 777 644 118 |  e-mail: info@regionalnitelevize.cz
© 2010 - 2021 Regionální televize
  RSS   Jakékoliv užití obsahu je možné pouze s písemným svolením Regionální televize CZ s.r.o.

Vaše soukromí je pro nás důležité

Vážení zákazníci, vážíme si soukromí každého z vás. Stisknutím tlačítka „Přijmout vše" souhlasíte s tím, abychom vám poskytovali smysluplné a užitečné služby na základě vašich údajů o sledování. Souhlas udělujete pro Regionální televize CZ s.r.o. a můžete ho kdykoliv změnit v části "Předvolby". Více o souborech cookies zde.

cookies

Cookie - Nastavení

Zde máte možnost přizpůsobit soubory cookie podle kategorií, v souladu s vlastními preferencemi.

Technické cookies

Technické cookies jsou nezbytné ke správnému fungování webu a všech jeho funkcí, které nabízí, např. působení filtrů, ukládání nastavení soukromí, apod. Zajišťují základní provoz webu, proto musí být zapnuty trvale.

Analytické cookies


Analytické cookies nám umožňují měření výkonu našeho webu a našich reklamních kampaní. Jejich pomocí určujeme počet návštěv a zdroje návštěv našich internetových stránek. Data získaná pomocí těchto cookies zpracováváme souhrnně, bez použití identifikátorů, které ukazují na konkrétní uživatelé našeho webu. Pokud vypnete používání analytických cookies ve vztahu k Vaší návštěvě, ztrácíme možnost analýzy výkonu a optimalizace našich opatření.

Reklamní cookies


Reklamní cookies používáme proto, abychom Vám mohli zobrazit vhodné obsahy nebo reklamy jak na našich stránkách, tak na stránkách třetích subjektů. Díky tomu můžeme vytvářet profily založené na Vašich zájmech, tak zvané pseudonymizované profily. Na základě těchto informací není zpravidla možná bezprostřední identifikace Vaší osoby, protože jsou používány pouze pseudonymizované údaje. Pokud nevyjádříte souhlas, nebudete příjemcem obsahů a reklam přizpůsobených Vašim zájmům.
Regionální televize CZ s.r.o. potřebuje Váš souhlas s použitím souborů cookies, abychom Vám mohli zobrazovat informace v souladu s Vašimi zájmy.
https://www.traditionrolex.com/43