https://www.traditionrolex.com/43
Video | REGIONÁLNÍ TELEVIZE
https://www.traditionrolex.com/43

facebook youtube rss soundcloud

 
 
 

ČR: České dráhy v příštím roce výrazně zvýší počet bezbariérových vlaků

 
 
KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ - 22.11.2021
 
 

Další zprávy z regionu

 
KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ - 06.01.2024

Žijí mezi námi: Pamětnice Erna Munzarová (rozená Demuth) vzpomíná na válku i odsun

 
KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ - 20.11.2023

HRADEC KRÁLOVÉ: Vlak Lemkin dorazil do Hradce

 
KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ - 07.02.2023

JIČÍN: Omlazovací Studio Panter je otevřeno

 
KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ - 19.01.2023

KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ: Startuje olympiáda dětí a mládeže

 
16.01.2023

Startuje nový seriál Můry na tripu

 
28.10.2022

Hasičský magazín č. 77

 
27.10.2022

Hasičský magazín č. 76

V zářijovém dílu Magazínu HASIČI si budeme povídat o zahájení topné sezony. Podíváme se na stříkačku z roku 1865, zúčastníme se svěcení nové hasičské zbrojnice a zajedeme na závody do ...
 
26.10.2022

Hasičský magazín č. 75

 
25.10.2022

Hasičský magazín č. 74

V červencovém dílu je řeč o výrobě tepla v teplárnách a možných rizicích, za hasičským sportem vyrazíme do Chrudimi a poslední příspěvek bude o preventivní činnost u dobrovolných hasičů.
 
24.10.2022

Hasičský magazín č. 73

 
následující
 

Pořady

 

TV Program

PO

ÚT

ST

ČT

SO

NE

00:00
Minuty z Regionů
 
01:00
A11 Zprávy: Čtvrtek 13.7. 2023
 
01:30
Rozhovor: Marek Seidl
 
02:00
O letadlech a létání: Antonín Vícha
 
02:40
S ženskou za kniplem: Znojmo a nejkrásnější zámky Podyjí
 
03:05
Světlá hodinka s Jaroslavem: Ondřej Klouček
 
04:00
Minuty z Regionů
 
05:00
Zprávy z Regionů
 
06:00
A11 Zprávy: Středa 12.7. 2023
 
06:30
Rozhovor: Robert Veverka
 
07:00
Minuty z Regionů
 

 
 

PR reportáž

 

Vyhledávání

 

Reklama

 

Vyberte si region

 

Vyberte si oblast

 

Tiskové zprávy z obcí, měst a krajů

PRAHA

18.04.2024

Praha spustila iniciativu za spravedlivější financování sociálních služeb v metropoli

Náměstkyně primátora Alexandra Udženija vyzvala dopisem vládu k otevření debaty ohledně procentuálního podílu financování sociálních služeb ze státního rozpočtu (tzn. směrné číslo) pro hlavní město Prahu. Ve svém dopise adresovaném předsedovi vlády Petru Fialovi, ministru práce a sociálních věcí Marianu Jurečkovi, ministru financí Zbyňku Stanjurovi a současně i předsedovi Asociace krajů ČR Martinu Kubovi poukazuje na nespravedlnost stávajícího systému, který neodpovídá aktuálním potřebám a demografickým změnám v Praze.

 

ÚSTECKÝ KRAJ

18.04.2024

Chomutovský veletrh TECHNODAYS lákal mládež na technické a řemeslné obory

Ve čtvrtek 18. dubna byl zahájen pod hlavičkou Okresní hospodářské komory Chomutov dvanáctý ročník veletrhu TECHNODAYS, který seznamuje především žáky základních a středních škol s technickými obory a řemesly prostřednictvím prezentace jednotlivých firem. Záštitu nad veletrhem převzal hejtman Ústeckého kraje Jan Schiller.

 

JIHOČESKÝ KRAJ

17.04.2024

Cyklistická sezona odstartuje začátkem května na Lipně

Cyklistická sezona odstartuje začátkem května na Lipně ext-hocke St, 17.04.2024 - 09:00

 

KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ

12.04.2024

Královéhradecký kraj podpoří pět filmových projektů

Šest milionů korun rozdělí Královéhradecký kraj mezi filmaře v rámci dotačního programu na podporu audiovizuální tvorby. Hlavním účelem programu je poskytnout neinvestiční finanční podporu pěti produkcím, mezi kterými jsou jak celovečerní filmy, tak jeden televizní seriál. Produkce část natáčení stráví v regionu.

 

OLOMOUCKÝ KRAJ

18.04.2024

Vychází dubnové číslo krajského měsíčníku

Jeho hlavním tématem je životní prostředí. Dozvíte se například to, jak kraj pečuje o přírodu ve svých regionech.

 

ZLÍNSKÝ KRAJ

 
 
Portál je registrován u RRTV.
Tel. 777 644 118 |  e-mail: info@regionalnitelevize.cz
© 2010 - 2021 Regionální televize
  RSS   Jakékoliv užití obsahu je možné pouze s písemným svolením Regionální televize CZ s.r.o.

Vaše soukromí je pro nás důležité

Vážení zákazníci, vážíme si soukromí každého z vás. Stisknutím tlačítka „Přijmout vše" souhlasíte s tím, abychom vám poskytovali smysluplné a užitečné služby na základě vašich údajů o sledování. Souhlas udělujete pro Regionální televize CZ s.r.o. a můžete ho kdykoliv změnit v části "Předvolby". Více o souborech cookies zde.

cookies

Cookie - Nastavení

Zde máte možnost přizpůsobit soubory cookie podle kategorií, v souladu s vlastními preferencemi.

Technické cookies

Technické cookies jsou nezbytné ke správnému fungování webu a všech jeho funkcí, které nabízí, např. působení filtrů, ukládání nastavení soukromí, apod. Zajišťují základní provoz webu, proto musí být zapnuty trvale.

Analytické cookies


Analytické cookies nám umožňují měření výkonu našeho webu a našich reklamních kampaní. Jejich pomocí určujeme počet návštěv a zdroje návštěv našich internetových stránek. Data získaná pomocí těchto cookies zpracováváme souhrnně, bez použití identifikátorů, které ukazují na konkrétní uživatelé našeho webu. Pokud vypnete používání analytických cookies ve vztahu k Vaší návštěvě, ztrácíme možnost analýzy výkonu a optimalizace našich opatření.

Reklamní cookies


Reklamní cookies používáme proto, abychom Vám mohli zobrazit vhodné obsahy nebo reklamy jak na našich stránkách, tak na stránkách třetích subjektů. Díky tomu můžeme vytvářet profily založené na Vašich zájmech, tak zvané pseudonymizované profily. Na základě těchto informací není zpravidla možná bezprostřední identifikace Vaší osoby, protože jsou používány pouze pseudonymizované údaje. Pokud nevyjádříte souhlas, nebudete příjemcem obsahů a reklam přizpůsobených Vašim zájmům.
Regionální televize CZ s.r.o. potřebuje Váš souhlas s použitím souborů cookies, abychom Vám mohli zobrazovat informace v souladu s Vašimi zájmy.
https://www.traditionrolex.com/43