https://www.traditionrolex.com/43
Video | REGIONÁLNÍ TELEVIZE
https://www.traditionrolex.com/43

facebook youtube rss soundcloud

 
 
 

LUŽNÁ U RAKOVNÍKA: Muzeum historických vlaků se otevřelo veřejnosti...

 
 
STŘEDOČESKÝ KRAJ - 24.05.2021
 
 

Další zprávy z regionu

 
22.04.2024

VSETÍN: Třetí zápas baráže ve fantastické atmosféře Vsetínu těsně unikl

 
STŘEDOČESKÝ KRAJ - Terezín - 13.01.2024

Rozhovor Britských listů 617. Umění v „totál bídě“. Art Centrum Terezín

Bohumil Kartous hovoří s kulturní aktivistkou Hannou Saleh a jejími kolegy, kteří zakládají kulturní centrum ve vyprahlé, ožebračené krajině Ústeckého kraje.    
 
STŘEDOČESKÝ KRAJ - 20.12.2023

Architektka Milica Vujošević: Vlastně jsem se vrátila domů, ale cítím se doma všude...

 
STŘEDOČESKÝ KRAJ - 17.04.2023

Pilot a instruktor: První letadlo si postavil, dnes má na kontě přes 20 tisíc letových hodin...

Michal Raudenský působí nejen jako pilot, ale také jako instruktor. Leteckou školu zakládal i ve Vietnamu. Jaké jsou tam podmínky pro létání a co jej na tomto způsobu dopravy pořád ...
 
16.01.2023

Startuje nový seriál Můry na tripu

 
30.12.2022

VSETÍN: Dorostenci VHK ROBE Vsetín obrali Kladno i Karlovy Vary o všechny body

 
28.10.2022

Hasičský magazín č. 77

 
27.10.2022

Hasičský magazín č. 76

V zářijovém dílu Magazínu HASIČI si budeme povídat o zahájení topné sezony. Podíváme se na stříkačku z roku 1865, zúčastníme se svěcení nové hasičské zbrojnice a zajedeme na závody do ...
 
26.10.2022

Hasičský magazín č. 75

 
25.10.2022

Hasičský magazín č. 74

V červencovém dílu je řeč o výrobě tepla v teplárnách a možných rizicích, za hasičským sportem vyrazíme do Chrudimi a poslední příspěvek bude o preventivní činnost u dobrovolných hasičů.
 
následující
 

Pořady

 

TV Program

PO

ÚT

ST

ČT

SO

NE

00:00
Minuty z Regionů
 
01:00
A11 Zprávy: Úterý 11.7. 2023
 
01:30
A11 Cesta na Olymp: Martin Pek
 
02:00
Světlá hodinka s Jaroslavem: Ondřej Klouček
 
03:00
ŽÍT LEHCE: Laďa Chupík Jamyty
 
03:45
Příběhy hradů a zámků: hrad Křivoklát
 
04:00
Minuty z Regionů
 
05:00
Zprávy z Regionů
 
06:00
A11 Zprávy: Pondělí 10.7. 2023
 
06:30
Rozhovor: Milan Černocký
 
07:00
Minuty z Regionů
 

 
 

PR reportáž

 

Vyhledávání

 

Reklama

 

Vyberte si region

 

Vyberte si oblast

 

Tiskové zprávy z obcí, měst a krajů

PRAHA

ÚSTECKÝ KRAJ

23.07.2024

IP_GUTRA_Čistírna odpadních vod a kapalných odpadů Most - zamítnutí žádosti

 

JIHOČESKÝ KRAJ

18.07.2024

Informace k omezené funkčnosti systému Digitalizace stavebního řízení

Informace k omezené funkčnosti systému Digitalizace stavebního řízení ext-brozkova Čt, 18.07.2024 - 12:36

 

KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ

17.07.2024

Města a obce Královéhradeckého kraje mohou získat vysokorychlostní připojení k internetu

Díky dotační podpoře ze strany Evropské unie se prostřednictvím Ministerstva průmyslu a obchodu a ve spolupráci Královéhradeckého kraje s poskytovateli připojení k internetu mohou dočkat v příštích letech zlepšení připojení k optické síti domácnosti a firmy vybraných měst a obcí v Královéhradeckém kraji.

 

OLOMOUCKÝ KRAJ

19.07.2024

Vychází prázdninové číslo krajského měsíčníku

Jeho hlavním tématem je cestovní ruch. Kraj totiž nabízí parádní zážitky.

 

ZLÍNSKÝ KRAJ

 
 
Portál je registrován u RRTV.
Tel. 777 644 118 |  e-mail: info@regionalnitelevize.cz
© 2010 - 2021 Regionální televize
  RSS   Jakékoliv užití obsahu je možné pouze s písemným svolením Regionální televize CZ s.r.o.

Vaše soukromí je pro nás důležité

Vážení zákazníci, vážíme si soukromí každého z vás. Stisknutím tlačítka „Přijmout vše" souhlasíte s tím, abychom vám poskytovali smysluplné a užitečné služby na základě vašich údajů o sledování. Souhlas udělujete pro Regionální televize CZ s.r.o. a můžete ho kdykoliv změnit v části "Předvolby". Více o souborech cookies zde.

cookies

Cookie - Nastavení

Zde máte možnost přizpůsobit soubory cookie podle kategorií, v souladu s vlastními preferencemi.

Technické cookies

Technické cookies jsou nezbytné ke správnému fungování webu a všech jeho funkcí, které nabízí, např. působení filtrů, ukládání nastavení soukromí, apod. Zajišťují základní provoz webu, proto musí být zapnuty trvale.

Analytické cookies


Analytické cookies nám umožňují měření výkonu našeho webu a našich reklamních kampaní. Jejich pomocí určujeme počet návštěv a zdroje návštěv našich internetových stránek. Data získaná pomocí těchto cookies zpracováváme souhrnně, bez použití identifikátorů, které ukazují na konkrétní uživatelé našeho webu. Pokud vypnete používání analytických cookies ve vztahu k Vaší návštěvě, ztrácíme možnost analýzy výkonu a optimalizace našich opatření.

Reklamní cookies


Reklamní cookies používáme proto, abychom Vám mohli zobrazit vhodné obsahy nebo reklamy jak na našich stránkách, tak na stránkách třetích subjektů. Díky tomu můžeme vytvářet profily založené na Vašich zájmech, tak zvané pseudonymizované profily. Na základě těchto informací není zpravidla možná bezprostřední identifikace Vaší osoby, protože jsou používány pouze pseudonymizované údaje. Pokud nevyjádříte souhlas, nebudete příjemcem obsahů a reklam přizpůsobených Vašim zájmům.
Regionální televize CZ s.r.o. potřebuje Váš souhlas s použitím souborů cookies, abychom Vám mohli zobrazovat informace v souladu s Vašimi zájmy.
https://www.traditionrolex.com/43