facebook youtube rss soundcloud

 
 
 

Radní Vsetína: Rekonstrukce vlakového nádraží je završení mnohaletého úsilí mnoha generací politiků...

 
 
ZLÍNSKÝ KRAJ - 27.10.2021
 

Co přinese rekonstrukce vlakového nádraží Vsetínu? Hostem našeho rozhovoru s.... byla radní města Vsetína Martina Hovořáková. 

 

Další zprávy z regionu

 
ZLÍNSKÝ KRAJ - 31.03.2023

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ: Diakonie pořádá benefiční přednášku

 
ZLÍNSKÝ KRAJ - 31.03.2023

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ: Studenty zaujal program Nehodou to začíná

 
ZLÍNSKÝ KRAJ - 29.03.2023

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ: Memoriálu Miloše Bortela se zúčastnilo 130 sportovních gymnastek.

 
ZLÍNSKÝ KRAJ - PODHRADNÍ LHOTA: - 29.03.2023

PODHRADNÍ LHOTA: Dětský karneval

V Podhradní Lhotě se bavily hlavně děti, a to díky pořádanému karnevalu. Program byl uzpůsoben tak, aby se opravdu bavili ti nejmenší. Maskami se to zde jen hemžilo, a tak ...
 
ZLÍNSKÝ KRAJ - 28.03.2023

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ: CZT sníží od dubna zálohy na teplo.

 
28.03.2023

Děkan Matfyzu: Pohrdat matematikou je laciné, bez ní by nebyly mobily, letadla ani platební karty...

Jak moc matematika ovlivňuje naše životy? Proč je zábavná? A proč jsou platební karty bezpečné? Hostem našeho dnešního rozhovoru s... byl děkan Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy a rodilý ...
 
ZLÍNSKÝ KRAJ - 27.03.2023

Valašské Meziříčí: Zastupitelé budou jednat 30.března

 
ZLÍNSKÝ KRAJ - 27.03.2023

Valašské Meziříčí: Jaroslav Beránek - nositel Ceny starosty za rok 2022

 
ZLÍNSKÝ KRAJ - 27.03.2023

Valašské Meziříčí: Vladislav Hromádka - nositel Ceny starosty za rok 2022

 
ZLÍNSKÝ KRAJ - 24.03.2023

VSETÍN: Vsetínská nemocnice investuje do nových dopravních sanitek

 
následující
 

Pořady

 

TV Program

PO

ÚT

ST

ČT

SO

NE

15:40
Ústecký kraj - RT Ústecko
 
16:00
Ostravsko - TV Fabex
 
16:20
Liberecko - TV RTM plus
 
16:40
Myjavsko a Staroturansko - Slovensko
 
17:00
60 minut - Hlavní zprávy
 
17:20
60 minut - O letadlech a létání
 
17:40
60 minut - S ženskou za kniplem
 
18:00
Zlínsko a jižní Morava - TVS
 
18:20
Karlovarsko - TV Západ
 
18:40
Olomoucko - TV ZZIP
 
19:00
Valašsko - RT Valašsko
 

 
 

PR reportáž

 

Vyhledávání

 

Reklama

 

Vyberte si region

 

Vyberte si oblast

 

Tiskové zprávy z obcí, měst a krajů

PRAHA

31.03.2023

Praha nasvítí Petřínskou rozhlednu v modré barvě, symbolicky tak podpoří osoby s autismem

Každoročně patří 2. duben podle rozhodnutí OSN Světovému dni porozumění autismu. Celý svět v tento den vyjadřuje podporu lidem s poruchou autistického spektra. A tato výzva k porozumění, toleranci a filantropii pak provází celý nadcházející měsíc - Modrý duben. Výrazným prvkem myšlenky je modrá barva, ta je barvou komunikace a sebevyjádření, tedy oblastí, ve kterých mají lidé s autismem největší potíže. Praha proto z neděle na pondělí symbolicky modře rozsvítí Petřínskou rozhlednu.

 

ÚSTECKÝ KRAJ

31.03.2023

Budoucnost Ústeckého kraje aneb strategické zdroje a suroviny regionu

Ústecký kraj ve spolupráci s Hospodářskou a sociální radou ÚK připravil odbornou konferenci zaměřenou na energetiku a její transformaci a modernizaci včetně využití nových zdrojů a technologií. Na účastníky čeká nejen celá řada zajímavých řečníků a prezentací, ale součástí je i program pro studenty středních škol, kteří se odlehčenou formou seznámí s touto oblastí. Více informací včetně podrobného programu a možnosti registrace naleznete na uvedeném odkazu.

 

JIHOČESKÝ KRAJ

31.03.2023

Zeštíhlování České pošty – reakce hejtmana Jihočeského kraje a předsedy AKČR Martina Kuby

Zeštíhlování České pošty – reakce hejtmana Jihočeského kraje a předsedy AKČR Martina Kuby ext-hocke Pá, 31.03.2023 - 14:12

 

KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ

28.03.2023

Na podporu Broumova, jako Evropského hlavního města kultury, kraj uvolní přes 100 milionů korun

Královéhradecký kraj poskytne Nadačnímu fondu Broumov – město kultury dotaci ve výši 107,2 milionu korun, pokud uspěje v soutěži o Evropské hlavní město kultury 2028 (EHMK). Cílem kraje je podpořit Broumov na Náchodsku, který se dostal mezi finalisty soutěže. Čerpání dotace bude rozloženo mezi roky 2023 až 2029, v průměru je to 11,2 milionu ročně. Poskytnutí dotace schválili v pondělí 28. března krajští zastupitelé.

 

OLOMOUCKÝ KRAJ

30.03.2023

Znáte místa v kraji, která se vyplatí navštívit? Podělte se s námi o své tipy

Nominovat ty nejlepší akce, zážitky nebo místa mohou zájemci na webu cenykraje.cz do 14. dubna.

 

ZLÍNSKÝ KRAJ

 
 
Portál je registrován u RRTV.
Tel. 777 644 118 |  e-mail: info@regionalnitelevize.cz
© 2010 - 2021 Regionální televize
  RSS   Jakékoliv užití obsahu je možné pouze s písemným svolením Regionální televize CZ s.r.o.

Vaše soukromí je pro nás důležité

Vážení zákazníci, vážíme si soukromí každého z vás. Stisknutím tlačítka „Přijmout vše" souhlasíte s tím, abychom vám poskytovali smysluplné a užitečné služby na základě vašich údajů o sledování. Souhlas udělujete pro Regionální televize CZ s.r.o. a můžete ho kdykoliv změnit v části "Předvolby". Více o souborech cookies zde.

cookies

Cookie - Nastavení

Zde máte možnost přizpůsobit soubory cookie podle kategorií, v souladu s vlastními preferencemi.

Technické cookies

Technické cookies jsou nezbytné ke správnému fungování webu a všech jeho funkcí, které nabízí, např. působení filtrů, ukládání nastavení soukromí, apod. Zajišťují základní provoz webu, proto musí být zapnuty trvale.

Analytické cookies


Analytické cookies nám umožňují měření výkonu našeho webu a našich reklamních kampaní. Jejich pomocí určujeme počet návštěv a zdroje návštěv našich internetových stránek. Data získaná pomocí těchto cookies zpracováváme souhrnně, bez použití identifikátorů, které ukazují na konkrétní uživatelé našeho webu. Pokud vypnete používání analytických cookies ve vztahu k Vaší návštěvě, ztrácíme možnost analýzy výkonu a optimalizace našich opatření.

Reklamní cookies


Reklamní cookies používáme proto, abychom Vám mohli zobrazit vhodné obsahy nebo reklamy jak na našich stránkách, tak na stránkách třetích subjektů. Díky tomu můžeme vytvářet profily založené na Vašich zájmech, tak zvané pseudonymizované profily. Na základě těchto informací není zpravidla možná bezprostřední identifikace Vaší osoby, protože jsou používány pouze pseudonymizované údaje. Pokud nevyjádříte souhlas, nebudete příjemcem obsahů a reklam přizpůsobených Vašim zájmům.
Regionální televize CZ s.r.o. potřebuje Váš souhlas s použitím souborů cookies, abychom Vám mohli zobrazovat informace v souladu s Vašimi zájmy.